Zespół Małego Betlejem

NASZA MISJA

W tych trudnych czasach potrzebujemy piękna, wyciszenia, relaksu. Oferujemy dobre wspomnienia intensywnego koloru kwiatów, ciepłego lata i otwartej przestrzeni zamknięte w roślinnych lampionach i pachnących kojącą lawendą świecach.

Wpatrywanie sie w płomień jest jednym z najbardziej kojących widoków. Moc zapalonej świecy doceniana była w najdawniejszych kulturach i religiach. Światło rozprasza ciemność lęków, zapachy przywołują wspomnienia a widok kwiatów zachwyt nad naturą. Zasługujemy na to, by zadbać o siebie.

PRZEMYSŁAW MARCIŃSKI

Zajmuję się profesjonalnym oprowadzaniem grup po Ziemi Świętej już od kilkunastu lat. Dlatego też było mi dane poznać wielu chrześcijan, z którymi nawiązałem przyjacielskie stosunki i relacje.

W okresie jakim jest czas pandemii zostałem zaproszony do pewnej misji, którą stało się Małe Betlejem. Mam nadzieję zarazić tą misją pomocy chrześcijanom z miasta Betlejem, nie tylko osoby, które to miasto ze mną zobaczyły, ale również tym, którzy pragną je poznać.

Referencje

Shopping Cart
Przewiń do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności