Prezent Bożonarodzeniowy do 50 zł

Unikalne prezenty z Ziemi Świętej

Oto sześć inspiracji na drobne prezenty świąteczne ze sklepu Małe Betejem. Tutaj znajdzie się coś dla każdego....
Zestawy możesz potraktować jako gotowy prezent lub dorzucić jako wyjątkowy dodatek z Betlejem.
Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie z drewna oliwnego przez rzemieślników z Betlejem. Są to wyjątkowe, naturalne wyroby, a część pięniędzy z zakupów trafia do potrzebujących chrześcijan zamieszkujących tereny Ziemi Świętej.

Zdecydowaliśmy się również na wykonanie kilku zestawów, aby przy jednym zakupie mieć kilka małych drobnostek do dorzucenia całej rodzinie. Zestawy z większą ilością prezencików można znaleźć w innym wpisie.

1. Olejek + różaniec

Oto dwa najczęściej wybierane przez was produkty, czyli olejek do namaszczania miejsc świętych oraz piękny, drewniany różaniec. To prezent, który sprawdzi się dla każdego!

Cena:  42,77 zł

2. Różaniec + brelok

Ręcznie wykonany prezent, przez chrześcijan zamieszkujących Betlejem. Breloki posiadamy w kilku różnych kształtach, a jaki przyjdzie do Ciebie to miła niespodzianka.

Cena: 38,24 zł

3. Sześć ozdób świątecznych

Wyjątkowy zestaw drewna oliwnego, który wdzięcznie przyozdobi każdą choinkę, czy świąteczną girlande. 

Cena: 45,59 zł

4. Pięć naszyjników z krzyżykiem

Naszyjnik z krzyżykiem to drobny, religijny akcent, który możemy dorzucić do paczek prezentowych dla najbliższych, albo wręczyć po prostu z kartką z życzeniami jako symboliczny prezent. 

Cena: 44,04 zł

5. Szopka + różaniec

Drobny, świąteczny prezent dla bliskiej osoby zawiera ręcznie robioną szopkę oraz dziesiątkę różańca z dużymi koralikami.

Cena: 47,60  zł

6. Szopka na choinkę + brelok gwiazda betlejemska

Doskonałe, bożonarodzeniowe połączenie, czyli piękna szopka do zawieszenia na choinkę, oraz brelok z Gwiazdą Betlejemską. 

Cena: 48,31 zł

Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności