Relacja siostry Szczepany

↑Kliknij „▶” aby wysłuchać nagrania↑

Siostra Szczepana, z zakonu elżbietanek w Betlejem, w swojej poruszającej wypowiedzi dzieli się z nami obrazem aktualnej sytuacji w mieście narodzenia Jezusa Chrystusa.

Ze swojego miejsca w „Home of Peace”, domu dziecka, opisuje codzienne trudy i wyzwania, jakie niesie ze sobą eskalacja konfliktu palestyńsko-izraelskiego dla lokalnej społeczności.

Mimo otaczającej ich rzeczywistości, siostra Szczepana z niezłomną nadzieją opowiada o determinacji i wiarygodności mieszkańców Betlejem, którzy starają się zachować spokój i bezpieczeństwo dla swoich bliskich, zwłaszcza dla dzieci pod opieką „Home of Peace”.

Jej słowa są przepełnione troską i modlitwą za pokój oraz głęboką chęcią kontynuowania misji pomocy potrzebującym w tym trudnym czasie.

Zapraszam do sklepu online Małe Betlejem, aby pomimo zamkniętych granic kontynuować duchową podróż i wesprzeć chrześcijańskie rodziny w Betlejem poprzez zakup wyjątkowego rękodzieła z drzewa oliwnego.

Każdy zakup niesie ze sobą nadzieję i konkretną pomoc dla tych, którzy obecnie potrzebują wsparcia.

 

Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności