Szopka Bożonarodzeniowa

Szopka bożonarodzeniowa – Piękne, ręcznie rzeźbione szopki bożonarodzeniowe prosto z miasta Betlejem.

Szopka bożonarodzeniowa

Czy można wskazać chrześcijański symbol świąt Bożego Narodzenia większy i istotniejszy od szopki? Dlatego w sklepie internetowym Małe Betlejem nie mogło zabraknąć jej w naszym asortymencie. Oferujemy szopki bożonarodzeniowe wykonywane ręcznie z drewna oliwnego przez utalentowanych i wyjątkowych artystów-rzemieślników z Ziemi Świętej. Kupując szopkę w naszym e-sklepie, jednocześnie wspierasz zaprzyjaźnioną wspólnotę chrześcijańską braci i sióstr z Jerozolimy, która na co dzień znajduje się w bardzo trudnej sytuacji.

Oprócz standardowych szopek z drzewa oliwnego możesz nabyć także specjalny egzemplarz z pozytywką, dzięki której z szopki wybrzmiewa kojąca melodia najpiękniejszej kolędy świata pt. „Cicha noc”, bez której Święta to… nie Święta.

Szopki bożonarodzeniowe – symbol Świąt

Podczas Bożego Narodzenia w każdym z kościołów w całym kraju aranżuje się wspaniałe szopki. Nasze produkty mogą idealnie uzupełnić świąteczny projekt w Twojej parafii i zachwycić wiernych.

Ponadto szopki są nieodłącznym elementem bożonarodzeniowym w każdym domu. Znakomicie oddają charakter radości, bliskości i świątecznej atmosfery, odwołując się tym samym do najważniejszego wydarzenia w dziejach kościoła katolickiego, czyli do narodzin Jezusa Chrystusa. Szopki bożonarodzeniowe tradycyjnie zawierają wizerunek Matki Boskiej, św. Józefa, aniołów, pasterzy i zwierząt.

Szopki bożonarodzeniowe z drewna oliwnego pochodzącego z Ziemi Świętej jeszcze bardziej zbliżą Ciebie i wiernych do Boga oraz tradycji chrześcijańskiej. To nietuzinkowy produkt rzeźbiony przez najlepszych mistrzów rzemiosła z pokojowym przesłaniem dla całego świata. Pozwól sobie na oryginalność w Twojej przestrzeni.

Jeśli zastanawiasz się, która szopka będzie idealna do Twojej parafii lub Twojego domu i chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie się z nami skontaktuj. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Pamiętaj, że szopki bożonarodzeniowe to również perfekcyjny prezent dla Twoich bliskich, przyjaciół lub rodziny.

Zapraszamy serdecznie na zakupy i służymy radą!

Szopka bożonarodzeniowa z drewna oliwnego

Materiał jakim jest drewno oliwne jest niezwykły, wystarczy spojrzeć na długowieczność drzew oliwnych. Są one bardzo odporne na choroby i grzyby. Sami możemy przeczytać wiele nawiązań do drzewa oliwnego w Biblii.

Jeden z pierwszych razów, kiedy motyw drzewa oliwnego przewijał się w Piśmie Świętym była opowieść o potopie. To właśnie wtedy, wypuszczona przez Noego gołebica wróciła z listkiem drzewa oliwnego w dziobie.

 

 

 

Scroll to Top

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności