Pamiątkowe Chwile z Pielgrzymki do Ziemi Świętej

Witaj Drogi Pielgrzymie,

Jest nam niezmiernie miło powitać Cię na stronie, na której możesz odświeżyć swoje wspomnienia z naszej wspólnej podróży do Ziemi Świętej.

Te tereny są pełne duchowej mocy i historycznej majestatyczności, które pozostawiają w każdym z nas niezapomniane wrażenia. Te wspomnienia bywają jak maleńkie iskierki, które rozpalają ogień wiary i przypominają nam o szczególnym czasie, który spędziliśmy razem na tych świętych ziemiach.

Film

Stworzyliśmy film, który zawiera najbardziej wzruszające momenty naszej pielgrzymki. Będziesz mógł zobaczyć jak razem z nami zwiedzasz Betlejem, Jerozolimę, czy Via Dolorosa.

Film jest pamiątką nie tylko miejsc, ale przede wszystkim ludzi – pielgrzymów, którzy w tej niezwykłej podróży otworzyli swoje serca.

Będziesz mógł zobaczyć radosne uśmiechy i łzy wzruszenia, czyli wszystko, co czyni naszą pielgrzymkę tak wyjątkową i niepowtarzalną.

Blog Małego Betlejem

Odwiedź blog “Małe Betlejem”, gdzie znajdziesz modlitwy, refleksje i inspirujące artykuły, które pomogą Ci pogłębić swój związek z Bogiem.

Dołącz do naszej społeczności i doświadcz codziennej refleksji i modlitwy w jednym miejscu.

Ostatnia Wieczerza: Przesłanie Wiary, Jedności i Poświęcenia Ostatnia Wieczerza, jedno...

Czytaj więcej...

Anioł – Posłannik Nadziei i Ochrony Anioły, od wieków, fascynują...

Czytaj więcej...

5 Pomysłów na Włączenie Korony Cierniowej do Życia Duchowego Korona...

Czytaj więcej...

Zatar i Manakish – Odkryj Smaki Palestyny Dzisiejszy dzień jest...

Czytaj więcej...
Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności