Kup jeden prezent, obdaruj wielu.
Boże Narodzenie 2021

Unikalne prezenty dla każdego!

Specjalnie na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy zestawy prezentowe złożone z wielu sztuk,aby przy jednym zakupie mieć kilka małych drobnostek do dorzucenia całej rodzinie. Od teraz robienie prezentów stało się dużo prostsze i tańsze.... Wybierz zestaw, aby zaoszczędzić czas na szukanie prezentów i pieniądze, bo w zestawach płacisz mniej! Produkty te mogą idealnie nadać się jako uzupełnienie do pełnego prezentu lub stanowić sam w sobie drobny podarunek. Większość z przedmiotów w świątecznych zestawach promocyjnych nadaję się również do wysyłki w kopercie, więc bez problemu możesz dorzucić mały upominek do koperty z kartką świąteczna i wysłać na drugi koniec Polski.

1. Zestaw 12 ozdób świątecznych

Zestaw 12 drewnianych zawieszek na choinkę

Co może być bardziej świąteczne niż bombki i zawieszki choinkowe? Cały zestaw ozdób! W skład wchodzi aż 12 sztuk pięknych zawieszek z drewna oliwnego z Ziemii Świętej. Ozdoby zostały wykonane przez chrześcijan mieszkających w Betlejem – czyli mieście gdzie narodził się Pan Jezus. 12 ozdób to wystarczająco by pięknie przystroić choinkę, albo by dorzucić każdemu po kilka sztuk do prezentu.  

Cena za zestaw: 65 zł

Cena przy zakupie 1 sztuki: 5.9 zł

Oszczędzasz prawie 6 zł

2. Podkładka pod kubek

Zestaw 5 podkładek pod kubek

Piękne, praktyczne, pamiątkowe i kolorowe – podkładki pod kubek to super prezent, który nie tylko ślicznie wygląda, ale również jest przydatny. Możesz rozdzielić i podarować każdemu po jednej podkładce, albo wręczyć komuś cały zestaw, dziel i rozdawaj według własnego uznania! Wzory podkładek w paczce dobierane są losowo. 

Cena za zestaw: 90 zł

Cena przy zakupie 1 sztuki: 20 zł

Oszczędzasz:  10 zł

3. Bransoletka z postaciami

Zestaw 5 bronsoletek z drewna oliwnego

Bransoletka z drewna oliwnego z kolorowymi obrazkami biblijnymi jest na rozciągliwej gumce, więc nie musisz się martwić, że rozmiar będzie dla kogoś nieodpowiedni. Jest to bardzo delikatna biżuteria, która może być noszona również przez mężczyzn. Na ilustracjach znajduję się między innymi wizerunek Rodziny Świętej i Pana Jezusa. 

Cena za zestaw:  99 zł

Cena przy zakupie 1 sztuki: 23 zł

Oszczędzasz: 16 zł

4. Różaniec dla każdego

Zestaw 5 rozpinanych różańcy z Ziemią Świętą

Różaniec to jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów i sprawdzi się jako wspaniały podarek dla każdego. Można obdarować nim zarówno wujka, brata jak i koleżankę z pracy czy wnuki. A ten konkretny różaniec jest wyjątkowy, ponieważ został wykonany z drewna oliwnego pochodzącego z Ziemii Świętej. Co więcej, kawałek tej Ziemii został zamknięty w medaliku, a cały różaniec został wyrzeźbiony własnoręcznie przez chrześcijan w mieście gdzie narodził się Pan Jezus – czyli w Betlejem.  Dodatkowym atutem jest możliwość zapinania i rozpinania. 

Cena za zestaw: 125 zł

Cena przy zakupie 1 sztuki: 29zł

Oszczędzasz: 25 zł

5. Gwiazda z Betlejem

Zestaw breloków z gwiazdą betlejemską.

Gwiazda Betlejemska wykonana ręcznie w mieście Betlejem.  Brelok do kluczy to kolejna uniwersalna pozycja na naszej liście prezentowej, sprawdzi się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Gwiazda betlejemska na niebie wskazała drogę trzem królom do miejsca narodzin Jezusa, niech więc ta gwiazda z drewna oliwnego zawsze bezpiecznie doprowadzi  Twoich bliskich do domu. 

Cena za zestaw: 110 zł

Cena przy zakupie 1 sztuki: 29 zł

Oszczędzasz: 30 zł

Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności