Kategoria: Krzyże

Wyświetlanie 1–18 z 36 wyników

Krzyże – symbole wiary chrześcijańskiej

Trudno nie zgodzić się z tym, że krzyże są jednymi z najważniejszych symboli wiary chrześcijańskiej, dlatego w naszym e-sklepie Małe Betlejem oferujemy wyjątkowe rękodzieło z drewna oliwnego: krzyże stojące, krzyże wiszące, z masą perłową, z Ziemią Świętą, z kamieniami. Dzięki tym wyjątkowym wyrobom jerozolimskim możesz jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga, obdarować kogoś nietuzinkowym prezentem, wykorzystać krzyże do nabożeństw lub chrześcijańskich obrządków lub zwyczajnie udekorować nimi swój dom.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz krzyże w różnych rozmiarach, z podstawą lub bez, krzyż „Ojcze Nasz”, który doskonale uzupełni Twoją codzienną modlitwę. Wszystkie krzyże pochodzą z Ziemi Świętej i zostały wykonane przez genialnych artystów-rzemieślników. Jeśli pielgrzymowałeś kiedyś do Betlejem lub dopiero planujesz wyprawę do Ziemi Świętej, taki krzyż może być dobrym zwiastunem Twojej wschodniej przygody.

Zamów nieprzeciętne wyroby z drewna oliwnego i umocnij swoją wiarę. Zapraszamy na zakupy i służymy radą!

Shopping Cart
Scroll to Top

Odbierz 10 zł rabatu

Zarejestruj się do naszego newslettera, a nie ominie Cię żadna nowość w naszym sklepie, a dodatkowo otrzymasz kod rabatowy na swoje zakupy w Małym Betlejem.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności