Produkcja

#wsparcieBetlejem

Poznaj Historię za Każdym Produktem

W Małym Betlejem cenimy tradycje, autentyczność oraz pracę rąk ludzkich. Za każdym produktem, który oferujemy, stoi historia, pasja oraz dziedzictwo kulturowe Ziemi Świętej.

Przybliżamy Wam proces powstawania tych wyjątkowych przedmiotów, abyście mogli poczuć serce i duszę włożone w każdy z nich.

Nasz Proces Produkcyjny

Wybór Materiałów

Korzystamy z drewna drzew oliwnych, rosnących w gajach oliwnych na terenie Autonomii Palestyńskiej – prawdziwej Ziemi Świętej.

Ważne jest dla nas, aby podkreślić, że te drzewa nie są ścinane. W czasie sezonu zbioru oliwek, gałęzie są przycinane, by zmaksymalizować ilość plonów.

To drewno, używane przez pokolenia rzemieślników, niesie w sobie historię i tradycję tego regionu.

Współpraca z Lokalnymi Rzemieślnikami

Przemysław Marciński, twórca Małego Betlejem, od lat z pasją odkrywa tajemnice Ziemi Świętej. Poznał setki ludzi, poświęcających swoje życie pracy z drewna oliwnego.

Zaprzyjaźnił się z ich rodzinami, stając się częścią ich społeczności.

Nasza współpraca z rzemieślnikami opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

To właśnie relacje, autentyczność i wielopokoleniowość tych biznesów czynią nasze produkty wyjątkowymi.

Odtwórz wideo

Prawdziwe Rękodzieło

Każdy przedmiot, który oferujemy, jest wytworem precyzyjnej ręcznej pracy. Mamy dla Was zdjęcia i fragmenty nagrań z warsztatów, gdzie widać troskę i zaangażowanie rzemieślników w tworzenie.

Drewno oliwne ma swoją historię, każda gałąź, z której powstaje przedmiot, niesie ze sobą niepowtarzalne usłojenie – świadectwo czasu i natury

Kontrola Jakości

Dbamy o to, by każdy produkt, który do Was trafia, był nie tylko piękny, ale także trwały i bezpieczny. Pakujemy je z najwyższą starannością, by dotarły do Was w idealnym stanie.

Pamiętajcie, że każdy produkt jest niepowtarzalny – różniący się usłojeniem drewna, co dodaje mu niezwykłego, indywidualnego uroku.

Za Kulisami Małego Betlejem

Za każdym produktem stoi człowiek, historia i tradycja. Chcemy, abyście czuli się pewnie, kupując u nas, wiedząc, że wspieracie prawdziwe rzemiosło i lokalne społeczności Ziemi Świętej.

Gdy my nie możemy pojechać do Betlejem, niech Betlejem przyjedzie do nas!

Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności