Kategoria: Magnesy

Magnesy z drewna oliwnego – prezent prosto z Ziemii Świętej

Magnesy

W naszym sklepie internetowym oferujemy unikatowe magnesy wykonane z drewna oliwnego prosto z Ziemi Świętej. Nasze magnesy to idealny sposób na ozdobienie swojego lodówki, czy tablicy, a jednocześnie na przypomnienie sobie o ważnych wartościach duchowych.

Drewno oliwne to nie tylko piękny i trwały materiał, ale także ma duże znaczenie w kulturze Bliskiego Wschodu i religii chrześcijańskiej. Nasze magnesy wykonane są ręcznie przez lokalnych rzemieślników, którzy starają się zachować tradycyjne techniki produkcji.

Magnesy – Pamiątka z Ziemii Świętej

W naszej kategorii produktów „magnesy” znajdziesz różne wzory i motywy, które nawiązują do religii chrześcijańskiej i Ziemi Świętej. Każdy z naszych magnesów jest unikalny i ma swój własny charakter.

Jeśli szukasz oryginalnego i pięknego prezentu dla bliskiej osoby, to nasze magnesy wykonane z drewna oliwnego będą idealnym wyborem. Oprócz wartości estetycznej, nasze magnesy mają także wartość duchową i emocjonalną.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz unikatowe magnesy wykonane z drewna oliwnego prosto z Ziemi Świętej.

Magnesy religijne

Magnesy religijne to jedna z propozycji gadżetów religijnych, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Małe Betlejem. E-sklep powstał w ramach wyjątkowego projektu, dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc zaprzyjaźnionej wspólnocie chrześcijańskiej braci i sióstr z Betlejem. Są wśród nich artyści-rzemieślnicy, którzy na co dzień utrzymują się z rękodzieła, tworząc wspaniałe wyroby z drzewa oliwnego. Kupując produkt, pozwalasz im utrzymać się w tym trudnym czasie.

Gadżety religijne dla każdego

Magnesy religijne z drewna oliwnego przedstawiają m.in. wizerunek Świętej Rodziny z Betlejem podczas narodzenia Pańskiego oraz krajobraz Jerozolimy, który przywołuje wspomnienia z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Asortyment religijny w postaci magnesów czy przypinek pozwoli Ci zamanifestować swoją wiarę i przekonania oraz stworzyć wokół siebie przyjemną atmosferę – zarówno w domu, jak i w pracy. Co więcej, magnesy religijne są świetnym pomysłem na prezent lub niespodziankę dla Twoich bliskich, przyjaciół czy rodziny z okazji jakiegoś święta lub… bez okazji.

Magnesy religijne – skontaktuj się z nami!

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru odpowiedniego magnesu religijnego, koniecznie się z nami skontaktuj. Pomożemy Ci wybrać wzór, którego potrzebujesz.

Zapraszamy na zakupy i służymy radą!

Shopping Cart

Odbierz 10 zł rabatu

Zarejestruj się do naszego newslettera, a nie ominie Cię żadna nowość w naszym sklepie, a dodatkowo otrzymasz kod rabatowy na swoje zakupy w Małym Betlejem.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności