Prezent Bożonarodzeniowy do 200 zł

Unikalne prezenty z Ziemi Świętej

Oto sześć inspiracji na prezenty świąteczne z sklepu Małe Betejem. Tutaj znajdzie się coś dla każdego. ...
Zestawy możesz potraktować jako gotowy prezent lub dorzucić jako wyjątkowy dodatek z Betlejem.
Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie z drewna oliwnego przez rzemieślników z Betlejem. Są to wyjątkowe, naturalne wyroby, a część pięniędzy z zakupów trafia do potrzebujących chrześcijan zamieszkujących tereny Ziemi Świętej.

Zdecydowaliśmy się również na wykonanie kilku zestawów, aby przy jednym zakupie mieć kilka małych drobnostek do dorzucenia całej rodzinie. Zestawy z większą ilością prezencików można znaleźć w innym wpisie.


1. Zestaw "Duch Święty"

Gołąb to piękny symbol kojarzący się z czystością i pokojem. Jest to również postać, pod którą wielokrotnie objawiał się Duch Święty. Poza przedmiotami z symbolem gołębia znajdziesz w zestawie piękny różaniec i świecznik do modlitwy. 

 Zestaw zawiera: Świecznik z krzyżem jerozolimskim, magnes, przypinka duch święty, brelok, oraz  różaniec.
 

Cena: 139,64 zł

2. Zestaw “Opatrzność”

„Jeśli kto posiada sto owiec i zabłąka się jedna z nich: czy nie zostawi dziewięćdziesięciu dziewięciu na górach i nie pójdzie szukać tej, która się zabłąkała? A jeśli mu się uda ją odnaleźć, zaprawdę, powiadam wam: cieszy się nią bardziej niż dziewięćdziesięciu dziewięciu tymi, które się nie zabłąkały” (Mt 18,12-13).

Zestaw zawiera: Figurka Pasterza z owieczką, bransoletka z wizerunkiem Świętych, olejek nardowy, różaniec w woreczku.

Cena: 151,06 zł

3. Zestaw “Betlejem”

Kompleksowy zestaw prezentowy składający się z wielu elementów nawiązujących do miejsca narodzenia Pana Jezusa, czyli Betlejem. Wszystkie produkty wchodzące w skład prezentu zostały wytworzone właśnie w mieście Betlejem, a film “Moja Piąta Ewangelia” to pielgrzymka po Ziemi Świętej, gdzie kroczymy śladami Pana Jezusa.

Zestaw zawiera: Film “Moja Piąta Ewangelia”, magnes, bransoleta z postaciami biblijnymi, krzyż z cudem narodzin, brelok w kształcie gwiazdy betlejemskiej

Cena: 183,66 zł

4. Zestaw “Anioł Stróż”

Anioły zawsze zwiastują radosne nowiny, czuwają nad nami oraz kierują w dobrą stronę. Jest to piękny symbol dobra i czystości, którym możesz obdarzyć swoich najbliższych w tym wyjątkowym czasie. 

Zestaw zawiera: Figura Anioła z dzieciątkiem, Brelok Anioł Stróż, bransoletka z dużym krzyżem.

Cena: 127,93 zł

5. Zestaw “Kuchnia”

Nie tylko piękny i jakościowy prezent, ale również praktyczny. Drewno oliwne to naturalny, antybakteryjny surowiec, który świetnie sprawdza się w kuchni, a odpowiednio traktowany będzie służył przez długie lata. 

Zestaw zawiera: Długa deska do krojenia, suszone płatki hibiskusa, trawa cytrynowa, oraz suszony kwiat nagietka.

Cena: 172,16 zł

6. Zestaw “Dom”

Wyjątkowe drewniane ozdoby choinkowe, stojąca ozdoba oraz pamiątka zawierająca 4 elementy z Ziemi Świętej (woda, ziemia, kadzidło oraz oliwa) to zestaw, który sprawdzi się do każdego domu, pełnego wiary i miłości. 

Zestaw zawiera: Ozdoba z masą perłowa, pamiątka “Panie Błogosław Nasz Dom”,  6 x  ozdoba z drzewa oliwnego, 2 x ozdoba 3D.

Cena: 156,75 zł

Shopping Cart

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej przeczytasz w naszej Polityce prywatności